Hep uzak bir gelecek diye anlatılır bize. Peki ya gerekli teknolojinin bugün mevcut olduğunu söylesem size? Hatta ışık hızını geçecek uzay gemilerinin bile?

Devamını Oku

Devrimcilik, çok ulvi bir idealdir. Ama doğa kanunlarını değiştirmediğiniz müddetçe devrim yapsanız da hiçbir işe yaramaz. Mesele doğa kanunları! Çünkü kötü olan, yanlış olan doğa kanunlarıdır! Doğa kanunlarını değiştirmenin imkansız olduğunu söylerler. Ama son 100 yılda insanoğlu imkansız denen pekçok şeyi başarabildi. Okült ve paranormal neden reddediliyor? Halbuki bilim, özgür düşünce ve sorgulamak değil midir? Şimdi bilime aykırı iddialar var. Araştırmamamız, sorgulamamamız ve üstünde düşünmememiz için nasıl bir sebeb olabilir?

Devamını Oku

Başlıkta dediğim gibi: Taş devri, bakır çağı, bronz çağı ve demir çağı… Peki ya neden platin çağı? Ve neden engelleniyor?

Devamını Oku

Madde aleminin görevi ruhlara acı çektirmektir. Ruhların görevi ise acılardan kurtulmaktır. Acıdan kaçıp mutluluğa koşma, kodlarımıza kazınmıştır. İstisnasız Bütün eylemlerimizin de kökünde yatan amaç budur. Ruhları makinelerden ayıran başka birşey var mıdır?

Devamını Oku